OT BEND forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OT BEND forum

Fan forum OT benda
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Chat room

Go down 
+6
Nela
=) M!c!k@ =)
Miss_Brajic
[Bojanna]
♥!Johny My Love!♥
*Candy Max*
10 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
AuthorMessage
Elenaah x]
Pocetnik
Pocetnik
Elenaah x]


Number of posts : 105
Age : 28
Location : sa Pidzom u krewetu ;P
Points : 109
Registration date : 2009-12-09

Chat        room - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 18 EmptyFri Feb 19, 2010 12:16 am

Heyyy ljudi sta ima.ewo i mene nakon dugo vremena Very Happy.nisam bila u mogucnosti da dolazim na forum zbog obaveze ali evo sad cu cesche obecajem ;).
sta je nowo??inace ja sam presretna.u subotu vuki dolazi u MK kao gost na naseg domaceg eurosonga.nz dali ste znali Very Happy.a ja ulazim preko veze u backstage tako da upoznachu ga 100 % Very Happy.
Back to top Go down
~DjOoLeToWa MaWa*
Web master
Web master
~DjOoLeToWa MaWa*


Female
Number of posts : 1926
Age : 26
Location : Neverland ;)
Points : 1960
Registration date : 2009-07-18

Chat        room - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 18 EmptyFri Feb 19, 2010 3:08 pm

Aaaaaaaaaaa blago tebi..i da nam pricas kako je bilo, obavezno ;))
Mene ponovo boli grlo -.-
Back to top Go down
http://tinkerbell.forumotion.net
Elenaah x]
Pocetnik
Pocetnik
Elenaah x]


Number of posts : 105
Age : 28
Location : sa Pidzom u krewetu ;P
Points : 109
Registration date : 2009-12-09

Chat        room - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 18 EmptyFri Feb 19, 2010 5:00 pm

narawno da hocu :DD.
Back to top Go down
♥!Johny My Love!♥
Web master
Web master
♥!Johny My Love!♥


Female
Number of posts : 2954
Age : 26
Location : In my dreams...
Points : 2999
Registration date : 2009-07-18

Chat        room - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 18 EmptySun Feb 21, 2010 5:35 pm

Jeste li culi da se Milica Majstorovic predozirala i zavrsila u bolnici?
Back to top Go down
*Candy Max*
Web master
Web master
*Candy Max*


Female
Number of posts : 3084
Age : 30
Location : Ako ti kazem moracu da te ubijem xP
Job/hobbies : Star in the making :)
Points : 3169
Registration date : 2009-04-18

Chat        room - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 18 EmptySun Feb 21, 2010 5:37 pm

Ha??? Cime jbt? Odakle ti to?
Back to top Go down
http://kina_familija@live.com
♥!Johny My Love!♥
Web master
Web master
♥!Johny My Love!♥


Female
Number of posts : 2954
Age : 26
Location : In my dreams...
Points : 2999
Registration date : 2009-07-18

Chat        room - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 18 EmptySun Feb 21, 2010 6:29 pm

Procitala sam kao da je valjda popila previse tableta za spavanje... :S E pa sad nznm je li to tacno, ali cula...
Back to top Go down
*Candy Max*
Web master
Web master
*Candy Max*


Female
Number of posts : 3084
Age : 30
Location : Ako ti kazem moracu da te ubijem xP
Job/hobbies : Star in the making :)
Points : 3169
Registration date : 2009-04-18

Chat        room - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 18 EmptySun Feb 21, 2010 9:50 pm

hm de to? moguce ali ne verujem....
Back to top Go down
http://kina_familija@live.com
Elenaah x]
Pocetnik
Pocetnik
Elenaah x]


Number of posts : 105
Age : 28
Location : sa Pidzom u krewetu ;P
Points : 109
Registration date : 2009-12-09

Chat        room - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 18 EmptySun Feb 21, 2010 10:01 pm

ee ljudi Smile)).evo mene.uprvo se vratila sa Skoplje doshla sa Eurosong ;))))
Back to top Go down
Nela
Redovan clan
Redovan clan
Nela


Number of posts : 359
Age : 33
Location : Balkan
Points : 371
Registration date : 2009-11-08

Chat        room - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 18 EmptySun Feb 21, 2010 10:02 pm

Pa gde ti zivis?
Back to top Go down
*Candy Max*
Web master
Web master
*Candy Max*


Female
Number of posts : 3084
Age : 30
Location : Ako ti kazem moracu da te ubijem xP
Job/hobbies : Star in the making :)
Points : 3169
Registration date : 2009-04-18

Chat        room - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 18 EmptySun Feb 21, 2010 10:03 pm

Haha...Kako je bilooo?
Back to top Go down
http://kina_familija@live.com
Elenaah x]
Pocetnik
Pocetnik
Elenaah x]


Number of posts : 105
Age : 28
Location : sa Pidzom u krewetu ;P
Points : 109
Registration date : 2009-12-09

Chat        room - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 18 EmptySun Feb 21, 2010 10:11 pm

ma ne opisuje se to recima :xxxx.nz kako da vam kazem.Vukija nisam prestala grleti xD.covek nije mogao da dishe od mene :DD.stw. je prediwan.bila si u pravo kaco kad si rekla da je prediwna osoba. Smile
Back to top Go down
Nela
Redovan clan
Redovan clan
Nela


Number of posts : 359
Age : 33
Location : Balkan
Points : 371
Registration date : 2009-11-08

Chat        room - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 18 EmptySun Feb 21, 2010 10:14 pm

Budi malo konkretnija...da nisi neka od onih devojcica koji su se popele na bini, pa je obezbedzenje reagovalo...DDD Jeste pricali nesto...xD
Back to top Go down
Elenaah x]
Pocetnik
Pocetnik
Elenaah x]


Number of posts : 105
Age : 28
Location : sa Pidzom u krewetu ;P
Points : 109
Registration date : 2009-12-09

Chat        room - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 18 EmptySun Feb 21, 2010 10:25 pm

ne ne ne :DD.nisam se popela na bina wre :DDD.u backstage sam ga grlila Very Happy.nisam ti ja taj tip.ne bi se popela na bina.malo se stidim :DDD.
Back to top Go down
Nela
Redovan clan
Redovan clan
Nela


Number of posts : 359
Age : 33
Location : Balkan
Points : 371
Registration date : 2009-11-08

Chat        room - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 18 EmptySun Feb 21, 2010 10:30 pm

A jesu vas lako pustili u backstage??? Ja sam bila stidljuva i za tamo...Jeste smeli da ulazite?? Ma pricaj....meni uvek u takvim momentima bude neprijatno...jos ako me neko i predomisli, odustajem Sad
Back to top Go down
Elenaah x]
Pocetnik
Pocetnik
Elenaah x]


Number of posts : 105
Age : 28
Location : sa Pidzom u krewetu ;P
Points : 109
Registration date : 2009-12-09

Chat        room - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 18 EmptySun Feb 21, 2010 10:43 pm

Eve malku na makedonski,taka ke se razbereme sekako :DDD.abe jas bev so bratuchedka mi.i sea trebashe da vlezeme u backstage ali taa zenata so kje ne vneseshe nikade ja nemashe.i bash koa ispea vuki,koga peeshe Karolina nie otidovme do backstage,pred vrata stoeja edni devojchinja.i otvorivme vratata i prasavme za Vukasin kade e.ni rekoa deka e nadvor,a nemase vrska.i prasavme dali moze da izlezeme od taa vrata u backstage nadvor.rekoa da.i izlegovme vidovme deka vukashin ne e tamu i vleguvame i eve go nego samo sto doagja od zelenata soba.[tamu vnatre bidejki nie bevme na vlezot,ako me svakjash Very Happy] i koa mu se nafrlivme.prvo bratuchedka mi se slika.posle ja.koa zedov da go guskam ne go pustiv xDD.i zedovme avtogram i imam mn. sliki.kako mi pisuva avtogram,kako go guskam,i taa so sme zaedno ali mn. pozi se de :DD i taka Smile)
ti se slikashe??ja bash mislev tamu koa se slikav so nego imashe mn. devojchinja i pomisliv da ne si tamu bidejki edni devojchjinja mi baraa penkalo za avtogram da zemat ama ne te znam kako izgledash Very Happy i zatoa neznaev dali si tamu Sad
Back to top Go down
*Candy Max*
Web master
Web master
*Candy Max*


Female
Number of posts : 3084
Age : 30
Location : Ako ti kazem moracu da te ubijem xP
Job/hobbies : Star in the making :)
Points : 3169
Registration date : 2009-04-18

Chat        room - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 18 EmptySun Feb 21, 2010 11:23 pm

Uh sad dal sam ja razumela hahaha...
Svejedno extra sto si ga upoznala Smile On i ne voli bas kad ga smaraju fanovi ali naravno da je dobar prema svima Smile aaa bas mi je drago zbog tebe ;)
Back to top Go down
http://kina_familija@live.com
Elenaah x]
Pocetnik
Pocetnik
Elenaah x]


Number of posts : 105
Age : 28
Location : sa Pidzom u krewetu ;P
Points : 109
Registration date : 2009-12-09

Chat        room - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 18 EmptySun Feb 21, 2010 11:59 pm

hwala Smile). josh da upoznam Nikolu :DDDDD ali bice i toga valjda Very Happy.
btw.stv. ni si razumela sta sam napisala u prethodnom postu :O Very Happy ?
Back to top Go down
Nela
Redovan clan
Redovan clan
Nela


Number of posts : 359
Age : 33
Location : Balkan
Points : 371
Registration date : 2009-11-08

Chat        room - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 18 EmptyMon Feb 22, 2010 12:23 am

Elenaah x] wrote:
Eve malku na makedonski,taka ke se razbereme sekako :DDD.abe jas bev so bratuchedka mi.i sea trebashe da vlezeme u backstage ali taa zenata so kje ne vneseshe nikade ja nemashe.i bash koa ispea vuki,koga peeshe Karolina nie otidovme do backstage,pred vrata stoeja edni devojchinja.i otvorivme vratata i prasavme za Vukasin kade e.ni rekoa deka e nadvor,a nemase vrska.i prasavme dali moze da izlezeme od taa vrata u backstage nadvor.rekoa da.i izlegovme vidovme deka vukashin ne e tamu i vleguvame i eve go nego samo sto doagja od zelenata soba.[tamu vnatre bidejki nie bevme na vlezot,ako me svakjash Very Happy] i koa mu se nafrlivme.prvo bratuchedka mi se slika.posle ja.koa zedov da go guskam ne go pustiv xDD.i zedovme avtogram i imam mn. sliki.kako mi pisuva avtogram,kako go guskam,i taa so sme zaedno ali mn. pozi se de :DD i taka Smile)
ti se slikashe??ja bash mislev tamu koa se slikav so nego imashe mn. devojchinja i pomisliv da ne si tamu bidejki edni devojchjinja mi baraa penkalo za avtogram da zemat ama ne te znam kako izgledash Very Happy i zatoa neznaev dali si tamu Sad


Ja sam napisala da se nisam slikala sa Vukijem jer ga nisam izbliza ni srela.Moj post o festivalu je kod VUKASIN BRAJIC (Vuki na Eurosong) procitaj!!!

Aj postavi slike!!!
Back to top Go down
Elenaah x]
Pocetnik
Pocetnik
Elenaah x]


Number of posts : 105
Age : 28
Location : sa Pidzom u krewetu ;P
Points : 109
Registration date : 2009-12-09

Chat        room - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 18 EmptyMon Feb 22, 2010 12:38 am

aha sad sam videla Smile.bash mi e zao da se nisi vidjela sa njim :S.btw. postavila slike Smile
Back to top Go down
*Candy Max*
Web master
Web master
*Candy Max*


Female
Number of posts : 3084
Age : 30
Location : Ako ti kazem moracu da te ubijem xP
Job/hobbies : Star in the making :)
Points : 3169
Registration date : 2009-04-18

Chat        room - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 18 EmptyMon Feb 22, 2010 5:43 pm

pa mogla bih da razumem ali mi treba jedno 10-ak min da se udubim a mrzi me hehehe
Back to top Go down
http://kina_familija@live.com
♥!Johny My Love!♥
Web master
Web master
♥!Johny My Love!♥


Female
Number of posts : 2954
Age : 26
Location : In my dreams...
Points : 2999
Registration date : 2009-07-18

Chat        room - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 18 EmptyMon Feb 22, 2010 9:21 pm

Elenaah x] wrote:
Eve malku na makedonski,taka ke se razbereme sekako :DDD.abe jas bev so bratuchedka mi.i sea trebashe da vlezeme u backstage ali taa zenata so kje ne vneseshe nikade ja nemashe.i bash koa ispea vuki,koga peeshe Karolina nie otidovme do backstage,pred vrata stoeja edni devojchinja.i otvorivme vratata i prasavme za Vukasin kade e.ni rekoa deka e nadvor,a nemase vrska.i prasavme dali moze da izlezeme od taa vrata u backstage nadvor.rekoa da.i izlegovme vidovme deka vukashin ne e tamu i vleguvame i eve go nego samo sto doagja od zelenata soba.[tamu vnatre bidejki nie bevme na vlezot,ako me svakjash Very Happy] i koa mu se nafrlivme.prvo bratuchedka mi se slika.posle ja.koa zedov da go guskam ne go pustiv xDD.i zedovme avtogram i imam mn. sliki.kako mi pisuva avtogram,kako go guskam,i taa so sme zaedno ali mn. pozi se de :DD i taka Smile)
ti se slikashe??ja bash mislev tamu koa se slikav so nego imashe mn. devojchinja i pomisliv da ne si tamu bidejki edni devojchjinja mi baraa penkalo za avtogram da zemat ama ne te znam kako izgledash Very Happy i zatoa neznaev dali si tamu Sad

Hahahah jaoo ja nista ne razumijem... xD Treba mi 100 godina da sve protumacim... xD
Pa nznm Kaca prosto sam cula ali ni ja nesto ne vjerujem pretjerano... xD
Back to top Go down
Elenaah x]
Pocetnik
Pocetnik
Elenaah x]


Number of posts : 105
Age : 28
Location : sa Pidzom u krewetu ;P
Points : 109
Registration date : 2009-12-09

Chat        room - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 18 EmptyMon Feb 22, 2010 9:28 pm

kako wre ne razumete makedonski Razz :DDD.nije mnogo tesko.isto kao i srpski.lagan jezik Razz :DD
Back to top Go down
Elenaah x]
Pocetnik
Pocetnik
Elenaah x]


Number of posts : 105
Age : 28
Location : sa Pidzom u krewetu ;P
Points : 109
Registration date : 2009-12-09

Chat        room - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 18 EmptyMon Feb 22, 2010 9:28 pm

inace Kaco hwala sto si mi oznacila slike na fb :DDD
Back to top Go down
Nela
Redovan clan
Redovan clan
Nela


Number of posts : 359
Age : 33
Location : Balkan
Points : 371
Registration date : 2009-11-08

Chat        room - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 18 EmptyMon Feb 22, 2010 10:04 pm

Pa nije bas isto, ali ipak mislim da je nama lakse,imamo vise kontakta sa jezikom..TV, muzika, filmovi...makedonski je manje rasprostranjen...
Back to top Go down
Elenaah x]
Pocetnik
Pocetnik
Elenaah x]


Number of posts : 105
Age : 28
Location : sa Pidzom u krewetu ;P
Points : 109
Registration date : 2009-12-09

Chat        room - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 18 EmptyMon Feb 22, 2010 10:16 pm

pa ok ali ipak,htela sam reci da nema toliko velika razlika u jezicima.
Back to top Go down
Sponsored content





Chat        room - Page 18 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 18 Empty

Back to top Go down
 
Chat room
Back to top 
Page 18 of 20Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next
 Similar topics
-
» Chat na Španskom

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OT BEND forum :: Off topic :: Chat-
Jump to: