OT BEND forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OT BEND forum

Fan forum OT benda
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Chat room

Go down 
+8
Kate007
shlapsy
*Candy Max*
SLEEPWALKER
♥!Johny My Love!♥
Axl Rose girlfriend
Pink
$I$TER$ :-)
12 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
AuthorMessage
SLEEPWALKER
Moderator
Moderator
SLEEPWALKER


Female
Number of posts : 4241
Age : 31
Location : Na kompijuterskoj stolici :)
Humor : Zasto Ot bend nije pobedio na Beoviziji? Zato sto Srbija ne moze da izfinansira jos jednu Evroviziju.
Points : 4355
Registration date : 2009-04-22

Chat        room - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 30 EmptyMon Sep 14, 2009 9:28 pm

Axa..Potvrdjujem da je decko mmmmm....A bice strpise jos malo..Jos godinu il dve sto pre...

A ne bih nista...???? Pa naravno pored zvezdice,konjoslava i ovog sto potvrdjujem sta cu ti ja ... phahah a i sta ces ti meni... A da upoznala sam se sa onim.... ali nista kinkretno nije bilo prmorni smo bili oboje i u drustvu smo pricali..Nista konkretno on i ja...a ja od subote se samo smejem...Svi misle da sam se zaljubila ali nz...Moguce ali nisam sigurna..Samo mi je lep...A i nesto sto ga je drugarica ispitivala pre za evojke...Uklapam se Smile A da kad mu je ova rekla da sam zalujenik za rock ,on se nasmejao i rekao super..Mada nisam se zaljubila,ali msm da nisam ni daleko Smile
Back to top Go down
http://.....
*Candy Max*
Web master
Web master
*Candy Max*


Female
Number of posts : 3084
Age : 31
Location : Ako ti kazem moracu da te ubijem xP
Job/hobbies : Star in the making :)
Points : 3169
Registration date : 2009-04-18

Chat        room - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 30 EmptyMon Sep 14, 2009 9:30 pm

Hehhee pa dobro,polaaako ;)
Vidim da si mu i ti cestitala rodj xDD Sram te bilo hahahah Jao a i Jesi je danas Smile Strpecu se ja,samo kazem ti on je covek u godinama ne bih da mi se ozeni tamo nekom hahhahaha
Back to top Go down
http://kina_familija@live.com
SLEEPWALKER
Moderator
Moderator
SLEEPWALKER


Female
Number of posts : 4241
Age : 31
Location : Na kompijuterskoj stolici :)
Humor : Zasto Ot bend nije pobedio na Beoviziji? Zato sto Srbija ne moze da izfinansira jos jednu Evroviziju.
Points : 4355
Registration date : 2009-04-22

Chat        room - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 30 EmptyMon Sep 14, 2009 9:34 pm

A meni dobo,polako...Cccc...A jesam,ja vecini cestitam... ;) A neces me tuci zbog toga u Sava centru XD Smile A nece valjda..Nije mu jos vreme..Ima vremena Smile
Back to top Go down
http://.....
*Candy Max*
Web master
Web master
*Candy Max*


Female
Number of posts : 3084
Age : 31
Location : Ako ti kazem moracu da te ubijem xP
Job/hobbies : Star in the making :)
Points : 3169
Registration date : 2009-04-18

Chat        room - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 30 EmptyMon Sep 14, 2009 9:38 pm

Pa nzm,jeste vreme,on je lep,tacnije prelep,mnogo njih umire za njim,traze mu slike,autograme,jure ga posle svirki....eee prilicno su ti oni poznati u tom rock svetu Smile
Pitacu ga ja da se uda za mene tj ja za njega ahahha salim se,jednoga dana ;)
Pa znas ti kad je bio skup kod nas ja sedim sa njim i reko ako ti treba nesto reci mi,ja sam ti ovde za sve. a on se smeje i grli me i kaze eee sta meni treba... haha tad mi dosla da mu kazem lepo sam ti rekla SVE Smile ali sam se suzdrazala ipak....
Necu da te bijem,neka si Smile Vidis koliko cestitki ima Smile
Back to top Go down
http://kina_familija@live.com
SLEEPWALKER
Moderator
Moderator
SLEEPWALKER


Female
Number of posts : 4241
Age : 31
Location : Na kompijuterskoj stolici :)
Humor : Zasto Ot bend nije pobedio na Beoviziji? Zato sto Srbija ne moze da izfinansira jos jednu Evroviziju.
Points : 4355
Registration date : 2009-04-22

Chat        room - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 30 EmptyMon Sep 14, 2009 9:42 pm

A neces..Dobro je ;) Axa..Pa mogli bi da dodju u Ru na Moto skup sl godine Smile I lepo ti dodjes sa njima i napravimo ludilo ti i ja ;)
Back to top Go down
http://.....
*Candy Max*
Web master
Web master
*Candy Max*


Female
Number of posts : 3084
Age : 31
Location : Ako ti kazem moracu da te ubijem xP
Job/hobbies : Star in the making :)
Points : 3169
Registration date : 2009-04-18

Chat        room - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 30 EmptyMon Sep 14, 2009 9:43 pm

Jaooo fuck, ja se zajebavam i on dolazi na msn! Sad smo pricali i nemas pojma sta mi je rekao..... : Zavrsavam nesto i idem sa zenom na veceru ahhahaha eto necega iznenadjujuceg! Vec je ozenjen!!! ccc jbg,moja nesudjena ljubav xD jbg,samo za gledanje....

pa ako budu dolazili mozda bih i svrnula sa njima Smile
Back to top Go down
http://kina_familija@live.com
SLEEPWALKER
Moderator
Moderator
SLEEPWALKER


Female
Number of posts : 4241
Age : 31
Location : Na kompijuterskoj stolici :)
Humor : Zasto Ot bend nije pobedio na Beoviziji? Zato sto Srbija ne moze da izfinansira jos jednu Evroviziju.
Points : 4355
Registration date : 2009-04-22

Chat        room - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 30 EmptyMon Sep 14, 2009 9:46 pm

Nemoj zezati daje ozenjen??? :O Omg..Pa da..Svaki dobar komad je ili ozenjen ili zauzet ...
ako budu dolazili...DOLAZIS!!!Ne zenima me Smile ali...Da li bi oni ovde dosli i da li bi ih ovi krelosi zvali... Sad
Back to top Go down
http://.....
♥!Johny My Love!♥
Web master
Web master
♥!Johny My Love!♥


Female
Number of posts : 2954
Age : 27
Location : In my dreams...
Points : 2999
Registration date : 2009-07-18

Chat        room - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 30 EmptyMon Sep 14, 2009 9:52 pm

Caooooooo!!
Back to top Go down
*Candy Max*
Web master
Web master
*Candy Max*


Female
Number of posts : 3084
Age : 31
Location : Ako ti kazem moracu da te ubijem xP
Job/hobbies : Star in the making :)
Points : 3169
Registration date : 2009-04-18

Chat        room - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 30 EmptyMon Sep 14, 2009 9:52 pm

Videcemo...ako su zvali Billija imaju love...a i bili su sad neki dan na skupu u BG-u tj u Grockoj....Cula sam da ih je puno kad su ih zvali sa bine..... Plus ovi moji su poznatiji od BendiX-a nego su ove godine bili u Valjevu a i stalno su negde...oni se dosta ranije zakazuju...

E kazem ja mami jel znas ti da je Srdjan ozenjen a ona me gleda i kao neee...ja joj ispricam za nas razgovor malopre a ona kaze ma mora da mu je to neka devojka pa tako kaze,zeza se...da je ozenjen znali bismo to Smile i kao on uvek ima neke devojke...
Pa pre jedno dve nedelje ja bila na Adi i dolazim kuci i pita me mama jesi se nasla sa Srkijem...a ja gledam zbunjeno kao kakvim Srkijem...kaze ona culi smo se malopre i kaze tamo je pa sam mu rekla da te potrazi...i ja reko ee nisam,pa sto mu nisi dala moj br...a ona kaze ma sigurno je bio sa nekim svojim cicama i smeje se xD
Back to top Go down
http://kina_familija@live.com
♥!Johny My Love!♥
Web master
Web master
♥!Johny My Love!♥


Female
Number of posts : 2954
Age : 27
Location : In my dreams...
Points : 2999
Registration date : 2009-07-18

Chat        room - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 30 EmptyMon Sep 14, 2009 9:58 pm

*Candy Max* wrote:
Jaooo fuck, ja se zajebavam i on dolazi na msn! Sad smo pricali i nemas pojma sta mi je rekao..... : Zavrsavam nesto i idem sa zenom na veceru ahhahaha eto necega iznenadjujuceg! Vec je ozenjen!!! ccc jbg,moja nesudjena ljubav xD jbg,samo za gledanje....

pa ako budu dolazili mozda bih i svrnula sa njima Smile

Shocked
Back to top Go down
*Candy Max*
Web master
Web master
*Candy Max*


Female
Number of posts : 3084
Age : 31
Location : Ako ti kazem moracu da te ubijem xP
Job/hobbies : Star in the making :)
Points : 3169
Registration date : 2009-04-18

Chat        room - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 30 EmptyMon Sep 14, 2009 10:00 pm

♥!Johny My Love!♥ wrote:
*Candy Max* wrote:
Jaooo fuck, ja se zajebavam i on dolazi na msn! Sad smo pricali i nemas pojma sta mi je rekao..... : Zavrsavam nesto i idem sa zenom na veceru ahhahaha eto necega iznenadjujuceg! Vec je ozenjen!!! ccc jbg,moja nesudjena ljubav xD jbg,samo za gledanje....

pa ako budu dolazili mozda bih i svrnula sa njima Smile

Shocked

Haha sta ti je? xD Pa jbg,ti ne znas kako je on lep i dobar itd....od kada sam ga upoznala pre jedno 4-5 godina luda sam za njim Smile I to je jos on bio na bini i ja sam prisla a on mi se nasmejao i tako smo se gledali celo vece i smejali i posle ga je moja mama dovela da nas upozna Smile eee dusa moja Smile
Back to top Go down
http://kina_familija@live.com
SLEEPWALKER
Moderator
Moderator
SLEEPWALKER


Female
Number of posts : 4241
Age : 31
Location : Na kompijuterskoj stolici :)
Humor : Zasto Ot bend nije pobedio na Beoviziji? Zato sto Srbija ne moze da izfinansira jos jednu Evroviziju.
Points : 4355
Registration date : 2009-04-22

Chat        room - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 30 EmptyMon Sep 14, 2009 10:01 pm

xexe..Znaci nij Smile

Daj boze da dodju..Stvarno super peva ,a i stobom proveden dan..ohoho..Zvuci mi isuvise dobro ;) Kada se nadjemo na netu ispricacu ti detaljnije sta je bilo..Odusevile su me neke osobe i tako..Sad jos malo palim na ucenje..Odg sutra jbn socijologiju a neke ostrokondza nam predaje...Moram bar procitati :S A prva sam u dnevniku... a mrzim ..Mada se i dalje smejem kao retard..Msm nasmejana sam..Bole me vilica sve Smile
Back to top Go down
http://.....
♥!Johny My Love!♥
Web master
Web master
♥!Johny My Love!♥


Female
Number of posts : 2954
Age : 27
Location : In my dreams...
Points : 2999
Registration date : 2009-07-18

Chat        room - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 30 EmptyMon Sep 14, 2009 10:03 pm

*Candy Max* wrote:
♥!Johny My Love!♥ wrote:
*Candy Max* wrote:
Jaooo fuck, ja se zajebavam i on dolazi na msn! Sad smo pricali i nemas pojma sta mi je rekao..... : Zavrsavam nesto i idem sa zenom na veceru ahhahaha eto necega iznenadjujuceg! Vec je ozenjen!!! ccc jbg,moja nesudjena ljubav xD jbg,samo za gledanje....

pa ako budu dolazili mozda bih i svrnula sa njima Smile

Shocked

Haha sta ti je? xD Pa jbg,ti ne znas kako je on lep i dobar itd....od kada sam ga upoznala pre jedno 4-5 godina luda sam za njim Smile I to je jos on bio na bini i ja sam prisla a on mi se nasmejao i tako smo se gledali celo vece i smejali i posle ga je moja mama dovela da nas upozna Smile eee dusa moja Smile

Hmmmmmmmm.......... hmmmmmmmmmm................ Smile Bolje da ne pricham Smile
Back to top Go down
*Candy Max*
Web master
Web master
*Candy Max*


Female
Number of posts : 3084
Age : 31
Location : Ako ti kazem moracu da te ubijem xP
Job/hobbies : Star in the making :)
Points : 3169
Registration date : 2009-04-18

Chat        room - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 30 EmptyMon Sep 14, 2009 10:05 pm

Ahahahha ccc...jadna ti,ubila bih se da sam prva xD
Pa izgleda da nije onda ali ipak...i on ti je malo djubre sa zenama xD Kao sto je onda rekao eee sta meni treba Smile hahah ludak Smile a sad mi napisao cmokic Smile
Pa pazi kad bih dosla sa bendom,tj da sviraju dosli bismo uvece,ne pre 7 ako ne i oko 9...sve zavisi kad sviraju i posle budu tu malo i odu...
Jedino je kod nad dolazio oko 3-4 jer je on sve organizovao a ja mu bila licni asistent hehehe

Ovajjjj ♥️!Johny My Love!♥️ ti si bese Maja? :s uh samo brkam imena xD
Pa nemoj onda nista reci,da ga vidis znala bi zasto je tako ;)
Back to top Go down
http://kina_familija@live.com
♥!Johny My Love!♥
Web master
Web master
♥!Johny My Love!♥


Female
Number of posts : 2954
Age : 27
Location : In my dreams...
Points : 2999
Registration date : 2009-07-18

Chat        room - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 30 EmptyMon Sep 14, 2009 10:07 pm

I ja bih se ubila da sam 1. u dnevniku.........

Da.......... ja sam Maja............ Zovite me Maja, vazi?? Smile
Pa dobro mozda bih razumjela........... Smile
Back to top Go down
*Candy Max*
Web master
Web master
*Candy Max*


Female
Number of posts : 3084
Age : 31
Location : Ako ti kazem moracu da te ubijem xP
Job/hobbies : Star in the making :)
Points : 3169
Registration date : 2009-04-18

Chat        room - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 30 EmptyMon Sep 14, 2009 10:08 pm

Hehe vazi,sad ima da zapamtim ime!! Smile
Pa da,da vidis...mnogo dugo se znamo i jako cesto ga vidjam i divan je.... Samo jbg kad je stariji....skoro sam cula koliko ima god i slogirala se...mislila sam da nema vise od 25 Sad
Back to top Go down
http://kina_familija@live.com
♥!Johny My Love!♥
Web master
Web master
♥!Johny My Love!♥


Female
Number of posts : 2954
Age : 27
Location : In my dreams...
Points : 2999
Registration date : 2009-07-18

Chat        room - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 30 EmptyMon Sep 14, 2009 10:10 pm

............ pa ima preko 30?? Shocked
Hahah............ zabranjena ljubav...... Smile


Last edited by ♥!Johny My Love!♥ on Tue Sep 15, 2009 4:54 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
SLEEPWALKER
Moderator
Moderator
SLEEPWALKER


Female
Number of posts : 4241
Age : 31
Location : Na kompijuterskoj stolici :)
Humor : Zasto Ot bend nije pobedio na Beoviziji? Zato sto Srbija ne moze da izfinansira jos jednu Evroviziju.
Points : 4355
Registration date : 2009-04-22

Chat        room - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 30 EmptyMon Sep 14, 2009 10:14 pm

Ja sam od 1 razreda osnove i sada u srednjoj :S Uzzas :S
Pa dobro.... Nema veze kad god da dodjes..Svejedno...Uvece,uvece..Ludiloooooooo ;)
Back to top Go down
http://.....
♥!Johny My Love!♥
Web master
Web master
♥!Johny My Love!♥


Female
Number of posts : 2954
Age : 27
Location : In my dreams...
Points : 2999
Registration date : 2009-07-18

Chat        room - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 30 EmptyMon Sep 14, 2009 10:15 pm

Jaoooooooo........... Mi ti se danas u skoli zezali oko ovih iz OT......... Smile
Jedan moj drug kaze ''Majo Nikola je s Anom Smile '', a ja poludela i pocela da mu palim chvoruge, da ga sklepam iz sve snage................. kad ulazi nastavnica i kaze'' kakvo je to ponasanje''........ Sad Sad Umalo dobih opomenu.....................
Back to top Go down
♥!Johny My Love!♥
Web master
Web master
♥!Johny My Love!♥


Female
Number of posts : 2954
Age : 27
Location : In my dreams...
Points : 2999
Registration date : 2009-07-18

Chat        room - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 30 EmptyMon Sep 14, 2009 10:16 pm

Ludak................. Sad Sad Sad Sad Sad
Back to top Go down
SLEEPWALKER
Moderator
Moderator
SLEEPWALKER


Female
Number of posts : 4241
Age : 31
Location : Na kompijuterskoj stolici :)
Humor : Zasto Ot bend nije pobedio na Beoviziji? Zato sto Srbija ne moze da izfinansira jos jednu Evroviziju.
Points : 4355
Registration date : 2009-04-22

Chat        room - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 30 EmptyMon Sep 14, 2009 10:18 pm

xaxaxa...Nije on sa Anom vec samnom:)))))))
Salim se...Nz..... Nikola je valjda jos solo..... Mada mozda devojku kao zmija noge krije....xaxaxxa...Salim se...Ne obracaj te paznju...Ja ceo dan lupetam i smejem se nz sta mi je....
Back to top Go down
http://.....
♥!Johny My Love!♥
Web master
Web master
♥!Johny My Love!♥


Female
Number of posts : 2954
Age : 27
Location : In my dreams...
Points : 2999
Registration date : 2009-07-18

Chat        room - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 30 EmptyMon Sep 14, 2009 10:21 pm

Hahahah.......... zaljubljena si......... Smile Smile

Ma znam da nije s Anom, nemam cak nista protiv nje, ali se ne mogu kontrolisati......... Sad
Back to top Go down
*Candy Max*
Web master
Web master
*Candy Max*


Female
Number of posts : 3084
Age : 31
Location : Ako ti kazem moracu da te ubijem xP
Job/hobbies : Star in the making :)
Points : 3169
Registration date : 2009-04-18

Chat        room - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 30 EmptyMon Sep 14, 2009 10:25 pm

Hehe mozda je sad zabranjena ljubav ali za dve godini nece biti....a onda ce biti mooooj xD

Pa stv nije Nikola sa Anom,zar vam nisam rekla da smo se smuvali neki dan na snimanju??? :s
Back to top Go down
http://kina_familija@live.com
♥!Johny My Love!♥
Web master
Web master
♥!Johny My Love!♥


Female
Number of posts : 2954
Age : 27
Location : In my dreams...
Points : 2999
Registration date : 2009-07-18

Chat        room - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 30 EmptyMon Sep 14, 2009 10:27 pm

Aha............. dobro........ znam da nije......... ali me jako zivcira to kada govore.......... znas vec........... Smile
Back to top Go down
*Candy Max*
Web master
Web master
*Candy Max*


Female
Number of posts : 3084
Age : 31
Location : Ako ti kazem moracu da te ubijem xP
Job/hobbies : Star in the making :)
Points : 3169
Registration date : 2009-04-18

Chat        room - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 30 EmptyMon Sep 14, 2009 10:28 pm

Hahahhahah ja reko sad ces da vrisnes staaa?? xDDD Salim se malo,ali ipak smo se lepo izgrlili...deo ces moci da vidis u emisiji u cetvrtak ;)
I sto se tice njih ne brini,to je davno proslo,Anchy je sad sa Filipom ;)
Back to top Go down
http://kina_familija@live.com
Sponsored content





Chat        room - Page 30 Empty
PostSubject: Re: Chat room   Chat        room - Page 30 Empty

Back to top Go down
 
Chat room
Back to top 
Page 30 of 40Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Chat na Španskom

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
OT BEND forum :: Off topic :: Chat-
Jump to: